Шостий Дитячо-юнацький турнір з футзалу «Мундіаль»!

Увага! Стартуймо! Прямо зараз в тенісних кортах житлового комплексу «Чайка» стартував Шостий Дитячо-юнацький турнір з футзалу «Мундіаль»!
8 команд, до складу яких входять молоді чемпіони 2009-2010 року народження з Києва та Київської області приїхали, щоб розпочати завзяту боротьбу за звання переможців.
Яскраву та урочисту церемонію відкрила танцювальна група підтримки «ShowDanceClub». Отже, змагання розпочались!

Цього року у турнірі беруть участь команди 2009-2010 року народження, які представляють 8 футбольних клубів Києва та Київської області: ФК «Єдність» Київ, ХФК ІБЦ, ФК «Олімп» Вишневе, ФК «Єдність» №2 Київ, ДЮСША – 25 Легіон 09, ДЮСША – 25 Легіон 10. Гідність житлового комплексу «Чайка» захищають дві команди - «ФК Чайка ім. В. Лобановського» та «ФК Чайка ім. В. Лобановського - 2».

Сьогодні, 17 березня 2018 року, пройдуть відбіркові ігри. Завтра, 18 березня, за результатами відбіркових поєдинків, команди зіграють півфінальні та фінальні матчі в боротьбі за звання Чемпіона.
Завершенням дводенного турніру «Мундіаль» стане урочиста церемонія нагородження та вшанування усіх переможців та учасників. Команди-переможці отримають почесні нагороди - кубки та медалі. Найяскравіші гравці турніру будуть відзначені індивідуальними статуетками – Кращий захисник, Кращий гравець, Кращий бомбардир, Кращий воротар. Статуетку-нагороду також отримає Кращий гравець команди лауреату. Всі команди – учасники отримають почесні грамоти та футбольні подарунки.

Організатором і засновником турніру є керуючий власник девелоперської компанії «ОМОКС», забудовник житлових комплексів «Чайка» і «Сонцтаун», депутат Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради 7 скликання – Кулагін Олексій Володимирович. Проходить турнір за сприянням Групи компаній «Чайка», президентом якої є депутат Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради 7 скликання - Кулагіна Оксана Георгіївна.

На церемонію відкриття Шостого Дитячо-юнацького турніру з футзалу «Мундіаль» були також запрошені особливі гості: 
Роман Володимирович Рабін -депутат Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради 7 скликання,
Ігор Миколайович Кочетов – український футбольний функціонер. Президент Федерації футболу м. Києва,
Володимир Федорович Мунтян – радянський та український футболіст, півзахисник, переможець Кубка володарів Кубків УЕФА 1975р. у складі Динамо Київ. З часом заслужений тренер України,
Юрій Якович Верхман – голова комітету федерації футболу м.Киева.

Гості побажали хлопцям удачі, яскравої гри і безлічі голів у воротах суперників!
На протязі двох днів ми будемо стежити за всіма футбольними баталіями, і вболівати за наших спортсменів. Ми впевнені, що турнір буде яскравим і захоплюючим. 


Нехай переможе найсильніший!!!